Movies
Ratings
455
HoppersRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Ted 2Rated ★ 0.5
Colorful Stage! The Movie: A Miku Who Can't SingRated ★ 4.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 2.5
From Today, It's My Turn!! The MovieRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 2.5
Instant FamilyRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 3.5
NanaRated ★ 4.5