Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
DisclaimerRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
- Rising Impact Season 2Rated ★ 3.5
Rising Impact Season 1Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
March of the Ants Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 4.0