Movies
Ratings
314
The WailingRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
PadakRated ★ 1.5
King and the ClownRated ★ 2.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 2.0
The Social DilemmaRated ★ 3.5
SwallowRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Bacchus LadyRated ★ 2.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
CocoRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 0.5- Love and LeashesRated ★ 0.5
It Chapter TwoRated ★ 0.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0