Movies
Ratings
343- Winter sleepRated ★ 4.0
It's a Wonderful LifeRated ★ 3.0
Sound of MetalRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0
CloserRated ★ 2.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 2.5
The DreamersRated ★ 2.5
He's on DutyRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 2.0
The Making of Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5