Series
Ratings
29
Reply 1994Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
My Love Eun DongRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Emergency CoupleRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0