Movies
Ratings
215
HauntersRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
The PhoneRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 1.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 2.5
TarzanRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 2.5