Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Youn's StayRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5