Movies
Ratings
1285- HumintRated ★ 1.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
Taylor Swift: The Eras Tour - The Final ShowRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 1.0
The Great FloodRated ★ 0.5
KOKUHORated ★ 5.0
AliensRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5