Series
Ratings
53
First LoveRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Recipe for HappinessRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Black DogRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5