Series
Ratings
24
The WitcherRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Save MeRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
MidasRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5