Movies
Ratings
100
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 2.5