Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 0.5
Bluebird's HouseRated ★ 1.5
High SocietyRated ★ 1.0
All About My MomRated ★ 2.0
MaskRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0