Movies
Ratings
25
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0