Series
Ratings
110
The UntamedRated ★ 4.5- AjinRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
NANARated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Kemono JihenRated ★ 3.0- Soul EaterRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 2.5