Titles you rated
JumperRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 1.5
WantedRated ★ 2.5
SaltRated ★ 2.0
300Rated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0