Series
Ratings
40
Melo MovieRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
When the Devil Calls Your NameRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Our Little Summer VacationRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Outer BanksRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5