Titles you rated
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.0
WentworthRated ★ 3.5
WentworthRated ★ 3.0
WentworthRated ★ 3.5
WentworthRated ★ 3.5
WentworthRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5