Series
Ratings
246
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
The Judge from HellRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.5
My DemonRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 2.5