Series
Ratings
120
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Run OnRated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 5.0
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 4.0
Traces of LoveRated ★ 4.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.5
The Red TeacherRated ★ 5.0- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 5.0