Movies
Ratings
218
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Draft DayRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Rocky BalboaRated ★ 4.0
CreedRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 0.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 0.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
First ManRated ★ 4.5