Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 0.5
Nine PuzzleRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 1.0
First LoveRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5