Titles you rated
[REC]Rated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.5
AliensRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.5