Movies
Ratings
130
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0