Movies
Ratings
334
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Foxy FestivalRated ★ 3.5
Jackass 2.5Rated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Daddy Long LegsRated ★ 3.0
Coco Before ChanelRated ★ 3.5
Innocent ThingRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.5
Game of DeathRated ★ 4.0
The Handsome SuitRated ★ 4.5
The Evil DeadRated ★ 3.5
A Growing BusinessRated ★ 2.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0
Jackass 3DRated ★ 3.5