Movies
Ratings
301
PompeiiRated ★ 2.0
Oliver TwistRated ★ 2.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
- PapaRated ★ 2.0
No BreathingRated ★ 0.5
Children of HeavenRated ★ 3.0
Chicken LittleRated ★ 1.0
The Lost BladesmanRated ★ 1.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 5.0
Another FamilyRated ★ 5.0
War HorseRated ★ 2.0
My Brilliant LifeRated ★ 5.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 1.0
11 A.M.Rated ★ 2.0
PrisonersRated ★ 1.5
The SmurfsRated ★ 2.0- Tears In The ArcticRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 1.0
Hide and SeekRated ★ 0.5- Les MisérablesRated ★ 4.0