Titles you rated
ItRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
LavaRated ★ 4.5