Series
Ratings
87
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
The DinosaursRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0- World War II: From the FrontlinesRated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
WWII in Color: Road to VictoryRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5