Titles you rated
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 2.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0