Series
Ratings
17
Chainsaw ManRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0