Movies
Ratings
383
Wind RiverRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
A Happy EventRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
10 MinutesRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5