Series
Ratings
257
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
Comedy RoyaleRated ★ 2.5- 코미디 리벤지Rated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 3.0- 과몰입 인생사Rated ★ 4.5
Sixth Sense 3Rated ★ 3.5
Sixth Sense 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0