Series
Ratings
41
Non-rem no Mado 2023 FuyuRated ★ 3.0
Non-rem no Mado 2023 SummerRated ★ 3.0
Non-rem no Mado 2023 ShinshunRated ★ 3.0
Non-rem no Mado 2022 FallRated ★ 3.0
TrespassersRated ★ 3.0
Non-rem no MadoRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Captivated, by YouRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
NANARated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
How to Become OrdinaryRated ★ 3.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0- Old Enough! Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 2.5