Series
Ratings
250
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 5.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
One DayRated ★ 4.0
KaosRated ★ 3.5
Fake Profile Season 1Rated ★ 1.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Thank You, Next Season 1Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 1.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
SlipRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Sex/LifeRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Partner TrackRated ★ 4.0