Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 4.5
MineRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
QueendomRated ★ 4.5
Miss TrotRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0