Titles you rated
Hi! School - Love OnRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0