Series
Ratings
137
One Piece Season 2Rated ★ 1.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 2.0- ItRated ★ 1.5
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.0
Adventure Time: Fionna & Cake Season 2Rated ★ 1.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 2.5
Marvel ZombiesRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 0.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5