Titles you rated
HeartstringsRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5- 올림포스 가디언Rated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0