Series
Ratings
41
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 5.0- 세계견문록 아틀라스 - 요리의 탄생Rated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 5.0
Redo of HealerRated ★ 2.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 5.0
Noragami AragotoRated ★ 5.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 5.0
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 5.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0