Series
Ratings
27
MindhunterRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The OARated ★ 2.5
ManiacRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5