Movies
Ratings
203
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5