Series
Ratings
17- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0