Movies
Ratings
224
Grown UpRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
Music of the HeartRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
Easy ARated ★ 3.5