Movies
Ratings
642
Miss GrannyRated ★ 4.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 1.0
No MercyRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Who Framed Roger RabbitRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 2.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 3.0
Cyborg SheRated ★ 4.0