Series
Ratings
34
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0