Series
Ratings
21- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- 한일 슈퍼매치: 씨름vs스모Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.5
SANCTUARYRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0