Series
Ratings
348
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.5- Mobile Suit Z GundamRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Creature CommandosRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
Change Days Season 2Rated ★ 3.5
Change Days Season 1Rated ★ 3.0- RAP:PUBLICRated ★ 3.5