Movies
Ratings
51
The Classified FileRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0