Movies
Ratings
691
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 2.0
Open CityRated ★ 1.0
A MillionRated ★ 1.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 2.5
Transporter 2Rated ★ 2.5
BladeRated ★ 1.0
The FivesRated ★ 1.0
My WayRated ★ 1.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Patriots DayRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5