Series
Ratings
37- Land of WineRated ★ 5.0
- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 4.5
RivalRated ★ 5.0
Over the RainbowRated ★ 4.0- BodyguardRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.5
A Love To KillRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0