Movies
Ratings
202
Before SunriseRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.5
New Police StoryRated ★ 2.0
MulanRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 2.0
WantedRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
The HostRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 3.0